Miód manuka – cena

Rozpiętość cen jest dosyć duża, waha się od 100 zł do 350 zł. Cena zależy od ilości ( słoiczki 250 g 500 g, 1 kg) oraz, co jest bardzo ważne od ilości methylogloxalu.

Przejdź do polecanego przez nas sklepu klikając w link poniżej, aby sprawdzić aktualne ceny:
http://miodmanuka.org/sklep 

Myślę, że cena miodu manuka może nieco niepokoić. W porównaniu z rodzimymi miodami jest dosyć wysoka. Dlatego wiele osób stara się nieco zaoszczędzić wybierając sklep, w którym cena będzie niższa niż w pozostałych.  Niestety wszyscy o tym wiedzą, że to, co tanie może w ostatecznym rachunku być drogie.  A zatem należy przede wszystkim kupować w pewnym i sprawdzonym miejscu i powinny to być produkty dobrej firmy,  dobrze przechowywane, nieprzeterminowane, a sklep powinien cieszyć się dobrą opinią . Manuka Honey firmy Manuka Heath oferuje swoim klientom szeroki wybór miodów manuka o różnym natężeniu właściwości leczniczych MGO. Firma ta dokładnie bada zawartość metyloglyoxalu, naturalnego składnika o właściwościach antybakteryjnych. Im większe jest stężenie tego składnika , tym cena miodu jest wyższa. Produkt jest całkowicie naturalny, importowany z Nowej Zelandii.  Na ekologicznie czystych terenach rosną krzewy herbaciane, z których pszczoły zbierają nektar. Tam właśnie powstaje miód manuka o niesamowitych właściwościach.
Polecam sklep „Podaruj Zdrowie”, cena miodu jest odpowiednia za tej jakości produkt. Do sklepu możesz wejść tutaj http://miodmanuka.org/sklep

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply